26. Targi Interbud

Już po raz dwudziesty szósty zapraszamy do wzięcia udziału w Targach Budownictwa i Wyposażenia Wnętrz Interbud 2019. Przez ostatnich 25 lat więzło w nich udział kilka tysięcy wystawców - firm z branży budowlanej z kraju i zagranicy. Wielu z nich nawiązało kontakty handlowe. Odwiedziło nas kilkaset tysięcy zwiedzających. W trakcie każdej edycji targów odbywają się prezentacje, szkolenia i konferencje, w których uczestniczą profesjonaliści oraz indywidualni inwestorzy.

Zapraszamy do zaprezentowania swojej oferty wśród liderów rynku budownictwa oraz niewielkich, ale bardzo ważnych firm lokalnych i rodzinnych.

KONTAKT

biuro@interservis.pl
Tel. +48 42-637-12-15
Fax +48 42-639-79-80
Interservis Sp. z o.o.
ul. Łąkowa 11
90-562 Łódź

interbud 2018, targi budownictwa, dachexpo 2018, targi dekarskie

Wypełnij poniższy formularz, a skontaktujemy się z Tobą.

Przedstawimy możliwości i warunki współpracy oraz odpowiemy na wszystkie pytania.

interbud, targi budownictwa i wyposażenia wnętrz

Imię i nazwisko: *

Telefon: *

Strona internetowa: *

Adres email: *

Stanowisko: *

Dane firmy.

Nazwa: *

Adres: *

Kod: *

Miejscowość: *

NIP: *

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w rozumieniu ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych, ustawy z dnia 16 lipca 2004 roku Prawo telekomunikacyjne oraz rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady Unii Europejskiej 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (tak zwane RODO) w celach
związanych z organizacją targów, kongresów, sympozjów, seminariów naukowych organizowanych przez Spółkę Interservis z siedzibą w Łodzi i oświadczam, iż podanie przeze mnie danych osobowych jest dobrowolne oraz iż zostałem poinformowany o prawie żądania dostępu do moich danych osobowych, ich zmiany oraz usunięcia.

Tak*

Zgadzam sie także na wykorzystanie mojego adresu email podanego powyżej w celu przesyłania przez Interservis Sp. z o.o. w Łodzi informacji handlowych zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 roku o „Świadczeniu usług drogą elektroniczną”. Respondent ma możliwość zrezygnowania z otrzymywania tych informacji w dowolnej chwili.

Tak*

* – pola wymagane