ZOSTAŃ WYSTAWCĄ

28. Targi Interbud

Zapraszamy do udziału w 28  Targach Budownictwa i Wyposażenia Wnętrz Interbud 2022.  Przez 27 lat na Interbud  zaprezentowało swoją ofertę kilka tysięcy wystawców - firm z branży budowlanej z kraju i zagranicy. Interbud to również doskonała okazja do nawiązywania nowych kontaktów handlowych.

Przez te wszystkie lata Interbud odwiedziło kilkaset tysięcy zwiedzających.  Każda edycja targów to szansa na nabycie nowej wiedzy podczas prezentacji  i szkoleń oraz wymiany doświadczeń na konferencjach z udziałem  ekspertów, profesjonalistów oraz indywidualnych inwestorów.

Zapraszamy do zaprezentowania swojej oferty wśród liderów rynku budownictwa oraz niewielkich, ale bardzo ważnych firm lokalnych i rodzinnych.

KONTAKT

Ptak Warsaw Expo
Al. Katowicka 62,
05-830 Nadarzyn, Polska
info@warsawexpo.eu

interbud 2018, targi budownictwa, dachexpo 2018, targi dekarskie

Wypełnij poniższy formularz, a skontaktujemy się z Tobą.

Przedstawimy możliwości i warunki współpracy oraz odpowiemy na wszystkie pytania.

interbud, targi budownictwa i wyposażenia wnętrz

Imię i nazwisko: *

Telefon: *

Strona internetowa: *

Adres email: *

Stanowisko: *

Dane firmy.

Nazwa: *

Adres: *

Kod: *

Miejscowość: *

NIP: *

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w rozumieniu ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych, ustawy z dnia 16 lipca 2004 roku Prawo telekomunikacyjne oraz rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady Unii Europejskiej 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (tak zwane RODO) w celach
związanych z organizacją targów, kongresów, sympozjów, seminariów naukowych organizowanych przez Spółkę Interservis z siedzibą w Łodzi i oświadczam, iż podanie przeze mnie danych osobowych jest dobrowolne oraz iż zostałem poinformowany o prawie żądania dostępu do moich danych osobowych, ich zmiany oraz usunięcia.

Tak*

Zgadzam sie także na wykorzystanie mojego adresu email podanego powyżej w celu przesyłania przez Interservis Sp. z o.o. w Łodzi informacji handlowych zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 roku o „Świadczeniu usług drogą elektroniczną”. Respondent ma możliwość zrezygnowania z otrzymywania tych informacji w dowolnej chwili.

Tak*

* – pola wymagane