Wpis do katalogu wystawców

Dane osoby zgłaszającej:

Dane do katalogu:

Spis branżowy:

Artykuły BHP

Biura projektowe, usługi finansowe

Chemia budowlana

Dachy

Elewacje, fasady, systemy dociepleń, izolacje

Instalacje – wodne, kanalizacyjne, grzewcze, elektryczne, klimatyzacyjne, wentylacyjne

Instytucje, stowarzyszenia

Materiały konstrukcyjne

Narzędzia, elektronarzędzia, windy, maszyny, pojazdy

Okna i drzwi

Podłogi, schody, balustrady

Technika grzewcza

Usługi (remonty, doradztwo techniczne, realizacja projektów, etc.)

Wiaty, ogrodzenia, bramy

Wydawnictwa

Wyposażenie wnętrz


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w rozumieniu ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych, ustawy z dnia 16 lipca 2004 roku Prawo telekomunikacyjne oraz rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady Unii Europejskiej 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (tak zwane RODO) w celach
związanych z organizacją targów, kongresów, sympozjów, seminariów naukowych organizowanych przez Spółkę Interservis z siedzibą w Łodzi i oświadczam, iż podanie przeze mnie danych osobowych jest dobrowolne oraz iż zostałem poinformowany o prawie żądania dostępu do moich danych osobowych, ich zmiany oraz usunięcia.
(Wymagane)

Wyrażam zgodę na otrzymywanie komunikatów drogą elektroniczną dla celów związanych z organizacją targów, kongresów, sympozjów, seminariów naukowych organizowanych przez Spółkę Interservis z siedzibą w Łodzi oraz przetwarzanie tego adresu w bazie danych na zasadach określonych w przepisach Ustawy z dnia 18.07.2002r. (Dz. U. nr 144, poz.1204) o świadczeniu usług drogą elektroniczną. (Wymagane)